Простирадло на гумці з сатину, натуральна бавовна - комфортна основа зля затишного дитячого сну. М'яка тканина ніжна до шкіри, добре пропускає повітря та забезпечує комфорт в будь яку пору року. Завдяки еластичній гумці простирадло легко фіксується на матраці, не сповзає та залишається охайним навіть під час активного сну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип простирадла | На гумці |
| Ширина простирадла | 63 см |
| Довжина простирадла | 125 см |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Сатин |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 1Pbp150 |
| Виробник | Spovuvashka |
| Колір | Колір: білий |
| Назва | Простирадло на еластичній стрічці |
| Назва модифікації | Простирадло на еластичній стрічці |
| Розмір | 125 * 63 см |
| Ціна | 580.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴




