
Рушник дитячий з куточком для купання «Зайчик» Spovuvashka 90*90
950 ₴
- В наявності
- Код: 1Tr651r
+380 (98) 010-88-88
ДиректорУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рушник з куточком із бавовняної махри - незамінний аксесуар для ніжного догляду після купання. Натуральна бавовняна махра чудово вбирає вологу, залишається м'якою та приємною до шкіри. Зручний куточок - капюшон допомагає допомагає захистити голівку від прохолоди після водних процедур. Ідеально підходить для щоденного використання вдома, у басейні чи під час подорежей.
Розмір 90*90
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Рушник з капюшоном |
| Тип тканини | Бавовна |
| Ширина | 90 см |
| Довжина | 90 см |
| Щільність | 420 г/м2 |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Склад матеріалу | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 1Tr651r |
| Виробник | Spovuvashka |
| Валюта | UAH |
| Назва | Рушник з куточком «Зайчик», для купання немовлят |
| Назва модифікації | Рушник з куточком «Зайчик», для купання немовлят |
| Наявність | В наявності |
| Розмір | 90*90 см |
| Склад | Махра — бавовна 100% |
| Ціна | 1182.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴









