
Рушник мусліновий дитячий з куточком «Ведмедик» Spovuvashka 100*90
825 ₴
- В наявності
- Код: 1Tr532v
+380 (98) 010-88-88
ДиректорУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніжний мусліновий рушник з куточком створений для комфортного догляду за малюком після купання. Виготовленний з натурального бавовняного мусліну, він надзвичайно м'який, легкий та приємний до чутливої шкіри. Тканина добре поглинає вологу, швидко висихає та стає ще м'якшою після прання.
Рушник чудово підходить для дому, для басейну або подорожей та стане чудовим подарунком для новонародженого малюка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Рушник з капюшоном |
| Тип тканини | Муслін |
| Ширина | 90 см |
| Довжина | 100 см |
| Країна виробник | Україна |
| Склад матеріалу | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувацькі характеристики | |
| Наявність | В наявності |
| Розмір | 90*100 см |
| Валюта | UAH |
| Колір | Молочний |
| Виробник | Spovuvashka |
Інформація для замовлення
- Ціна: 825 ₴





