М'яка рукавичка для купання немовлят створена для ніжного та дбайливого догляду за чутливою шкірою малюка. Виготовлена зі 100% бавовняної махри ,м'яко очищує шкіру та дарує комфорт під час щоденних водних процедур.
Милий дизайн із вушками робить купання ще приємнішим для дитини. Рукавичка зручно одягається на руку, дозволяється легко та делікатно мити малюка з перших днів життя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип тканини | Бавовна |
| Ширина | 15 см |
| Довжина | 23 см |
| Щільність | 420 г/м2 |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Склад матеріалу | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 1Tp653v |
| Склад | Махра — бавовна 100% |
| Ціна | 232.00 |
| Наявність | В наявності |
| Розмір | 23*15 см |
| Валюта | UAH |
| Виробник | Spovuvashka |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232 ₴


