Ніжні муслінові серветки. Виконані зі 100% бавовняного мусліну, вони мають легку, дихаючу текстуру, приємну до шкіри. М'які добре вбирають вологу та стають ще ніжніші з кожним пранням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 40 см |
| Кількість в пакованні | 6 шт. |
| Довжина: | 40 см |
| Матеріал | Бавовна |
| Тип | Серветка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1S520d |
| Виробник | Spovuvashka |
| Назва | Серветки 6 штук |
| Назва модифікації | Серветки 6 штук |
| Наявність | В наявності |
| Розмір | 40*40 см |
| Ціна | 76.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴




