
Муслінова дитяча постіль Червоні сердечка Spovuvashka від 3 до 7 років
2 376 ₴
- В наявності
- Код: 2dPb527
+380 (98) 010-88-88
ДиректорУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча постільна білизна з мусліну з делікатним принтом сердець. Виконана з натурального мусліну, який вирізняється особливою м'якістю, легкістю та повітряною текстурою. Тканина добре пропускає повітря, підтримує комфортну температуру під час сну та ніжно контактує з чутливою дитячою шкірою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тип | Комплект білизни |
| Тип тканини | Муслін |
| Тип сировини | Натуральне |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Червоний |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 80 см |
| Довжина простирадла | 160 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 110 см |
| Довжина підковдри | 140 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Довжина наволочки | 40 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 376 ₴



